May 312014
 

afl.org.tr adresinde sorun mu var?

Arkadaşlar, son günlerde maillerime doğru dürüst bakamıyordum. Bugün farkettim ki, afl listesinden tam 5 gündür hiç bir mesaj gelmemiş.

afl.org.tr sitesine ulaşmak istediğimde de ulaşamıyorum.

Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Selamlar, sevgiler…

ahmet aksoy

Not: Bir donanım sorunu nedeniyle afl.org.tr sunucularının yeniden yapılandırılması biraz daha zaman alacak görünüyor. Bu yüzden, geçici olarak  aflforum@googlegroups.com  eposta adresi üzerinden çalışan yeni bir grup oluşturdum. Grubun adı: aflforum. afl.org.tr sunucuları yeniden devreye girene kadar haberleşmemizi sürdürebilmek amacıyla sizleri de aflforum grubuna bekliyoruz.

 

 

 Posted by at 23:55

  One Response to “afl.org.tr adresinde sorun mu var?”

 1. http://www.afl.org.tr adresine bağlanmaya çalıştığımda aşağıdaki mesajı aldım. Yani tüm sunucular ve listeler devre dışı. Umarım en kısa zamanda taşınma işi halledilir.
  ahmet aksoy

  afl.org.tr / afliva.org.tr

  arf.afl.org.tr makinasinda donanim sorunlari yasaniyor. Sunucu buluta tasiniyor !
  Saygilar

  Nail Cadalli
  Onder Cem Sezgin
  Burkay Demirci
  Ali Isik

  Mustafa Akgul

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Önceki yazıyı okuyun:
Haiku Atışmaları

Haiku Atışmaları in aşağıya çıkarsın belki kader Nurhan Akol Sagolun canlar Anlaşilmak cok guzel Bana musade Fethi Şeniş Unutamazsan Nasıl...

Kapat