Oca 192014
 

Blogumuzda epeydir, birkaç ziyaret dışında önemli bir hareket görünmüyor. Zaten burasının fazla hareketli bir yer olmasını beklemek doğru değil. Bu sitenin amacı, bir tür arşiv oluşturmak.

Bilimsel tartışma ve yazılar Nedim’in kendi facebook blogunda yoğunlaşmış durumda.  Bu yazıların bir kısmı da benim vaybe bloğumda  tekrarlanıyor.

Son günlerin asıl popüler grubu ise yine Nedim’in moderatörlüğünde çalışmalarını sürdüren ve nefes kesen hızına yetişmekte zorlandığımız bir grup:  Eski Yakin Dogu Tarihi, Kültürü . Konu ilginizi çekiyorsa sakın kaçırmayın!

Özellikle Ahmet Şekercioğlu’nun fotoğraflarıyla desteklediği  Graffiti  blogu da ziyaretlerinizi bekliyor.

Bugünlerde Betül’ün Adana ve İstanbul toplantılarıyla ilgili bir sürpriz yapması da gündemde. Böylece ortalık epey şenlenecek.

Kendi adıma, merakla bekliyorum.

Ahmet Aksoy

 

 Posted by at 19:39

  One Response to “Maksat Hareket Olsun”

  1. Merhaba Ahmet abi,
    Mayıs 2013 Adana buluşması yazılarını arşivden çıkarıp düzenledim. Eklemeye başlıyorum.
    Ekim 2012 İstanbul buluşması da gelecek 🙂

    Sevgilerimle.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Önceki yazıyı okuyun:
AFL Forum devre dışı görünüyor

(Bu sayfaların ziyaretçisi çok fazla değil. Böyle bir beklentimiz de yok. Yine de ara haberleşmede bir işe yarayabilir. Bu mesajı...

Kapat