Yeni Ziyaretçiler İçin

 

Merhaba arkadaşlar. Hoşgeldiniz!

Sitemizin adresi :   afl.axtelsoft.com ve dili Türkçedir. İstendiği taktirde İngilizce yazılar da eklenebilir. Sistem buna uygundur.

AFL ve afl-forum üyeleri bu sitenin de doğal üyesidir.

Bu sitede bilimsel, sosyal ve kültürel içerikli ortak paylaşıma yönelik, hem keyifli hem de değerli bilgileri paylaşabiliriz.

Sitemiz, şimdilik deneme amaçlıdır. Zaman içinde ihtiyaçlarımıza ve mevcut şartlara göre yeni düzenlemeler yapabiliriz.

ÜYELİK

Üyelik için bu sayfada, sağ kolonda yer alan Meta grubundaki ”Kayıt Ol” seçeneğini kullanabilir, ya da kullanmak istediğiniz kullanıcı adını ve epostayı  ahmetaksoy@gamet.com.tr  adresine gönderebilirsiniz. Bilgileriniz onaylandıktan sonra, siteye yazı ve fotoğraf ları kendiniz yükleyebileceksiniz. Şifreniz dahil profil bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adı ve şifre konularıyla uğraşmak istemeyen arkadaşlar ise yayınlanmasını istedikleri yazı, fotoğraf, yorum vb bilgileri ahmetaksoy@gamet.com.tr mailime gönderebilirler. Bu arkadaşların gönderdiği  bilgileri siteye doğrudan ben yüklerim.

Keyifli ve yararlı bir çalışma olacağını umuyorum.

Selamlar, sevgiler.

Ahmet Aksoy -70

Eposta:  ahmetaksoy@gamet.com.tr

Telefon:   0216 450 5784 – 0533 339 0959

 

 Posted by at 23:24

  2 Responses to “Yeni Ziyaretçiler İçin”

  1. ben üye olabildim mi?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)